«Сюрприз» для водіїв: на права доведеться здавати повторно, кому не пощастить

Политика

У Міністерстві інфраструктури України готують підставу для водіїв. 

Полягає вона в тому, що деяким власникам прав на водіння транспортного засобу доведеться в обов’язковому порядку пройти так звану переатестацію. Це говорить про те, що водії будуть змушені повторно пройти іспит з водіння.

Проект, який передбачає повторну здачу іспитів з водіння для деяких водіїв вже підготовлений. Нововведення торкнеться не всіх водіїв. Переатестація буде необхідної лише тим водіям, які займаються перевезенням пасажирів і вантажів. Про це пише видавництво «Автотема».

Варто відзначити, що повторно проходити іспити доведеться кожні п’ять років.

Популярні статті зараз

Нововведення було ініційовано через те, що більша частина, а саме 85 відсотків, дорожньо-транспортних пригод, де учасниками є перевізники, трапляються помилково саме водія або через порушення правил дорожнього руху. Для цього було запропоновано підтверджувати свою кваліфікацію раз в п’ять років. По проходженню повторного іспиту, водій отримуватиме спеціальну карт, яка буде показником кваліфікації водія перевізника.

Дане нововведення стосуватиметься водіїв, що мають права категорії С, СЕ, С1, С1Е, D, DE, D1, D1E. Кожні п’ять років дані водії будуть змушені відвідати курси, які тривають від 35 до 280 годин, а по завершенню прослуханого курсу здавати іспити. Тестовий екзамен буде включати 60 питань.

Подписывайся на экстренную и самую важную информацию на нашем Telegram канале

Популярные статьи сейчас:

Оцените статью
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях
Секрета.НЕТ
Добавить комментарий

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности