Пройшлася по Кіркорову: Пугачова випадково вийшла в ефір і викликала фурор

Народ ворожить, справді це була Примадонна

Соціальна мережа Clubhouse з кожним днем стає все популярнішим. Освоїти додаток вирішила і Алла Пугачова. Співачка вийшла в ефір і вилаяла свого колишнього чоловіка Філіпа Кіркорова. Про це повідомили користувачі соцмережі, які почули слова Примадонни.

Артистка з’явилася в ефірі Clubhouse вперше. Сама вона це пояснила просто: «Я випадково кудись тиканула і не можу вийти». Зірка назвала колаборації поп-короля з блогерами з «Тік-тіком» дитячим садом, а ось творчість співачки Маніже похвалила. Потім Примадонна заспівала свій хіт «Позови меня с собой».

Про це повідомили автори телеграм-каналу «Антиглянец», які були з Пугачовою в одній «кімнаті» — тобто в прямому ефірі слухали виступ співачки. Однак пізніше вони відзначили: схоже, це була всього лише жарт — за Пугачову себе видав талановитий пародист.

Справа в тому, що в Clubhouse можна потрапити тільки за запрошеннями від тих, хто вже зареєстрований. «Примадонна» сказала, що їй відправив повідомлення Максим Галкін, але замість нього в профілі вказано аккаунт невідомої дівчини.

Самое популярное в интернете

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях
Секрета.НЕТ